Mercedes E220

6 000 EUR

Shitet nga: ..... 31 Korr 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet vetura, Mercedes-Benz. E class. Viti 2004. Motorr 220 CDI. Kambie Automatike. Km 260 mij. E sapo targuar. E ardhur nga Gjermania ne Korrik 2019. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Klima. Sensor parkimi. Sendilje me ngrohje. Goma Continental. Siguracion mini-kasko.
Ne gjendje te perkryer. E gatshme per cdolloj prove.
Cmimi 6000 euro.
Leaflet
Në fillim