Mercedes Benz e-class 220 CDI

3 700 EUR

Shitet nga: Olti 31 Maj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 220
E-class 220 CDI ..240.000 km origjinale..
automat..viti prodhimit 2001 diessel..
Gjendje motorike dhe xhenerike shum te mir..
Kontrrolli teknik kryer 29-4-2017..
Theksoj makina esht e ardhur nga Zvicra..
E shes sepse kam 3 makina ne perdorim..
Cmimi 3.900€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim