MERCEDES-BENZ E 220 CDI AVANTGARD BLUEFFICIENCY-11

Shitet nga: E 220 Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 700 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ,///AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 12/2010 Model 2011 ( 1 PRONAR GJERMAN)
-Euro 5
-Motor BLUE EFFICIENCY
-Seria ADVANGARDE
- SPORTPAKET
-167000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI + TUV TE CERTIFIKUARA NGA MERCEDES BENZ
-Kambio AUTOMATIKE
- TIPTRONICE
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-NAVIGATOR ME EKRAN TE MADH PERFSHIN TE GJITHE HARTEN E SHQIPERISE
-DVD-CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD -USB-AUX Bluetooth Mercedes-Benz
-TELEFON MERCEDES -BENZ
- XHAMA FOTOCHROMATIC
-FENERET INTELLIGENCE LIGHT LED BI -XENON
-Tapiceri LEKURE NAPE KAFE "DESIGNO" E kombinuar me rimeso Advangarde ne pjeset e tapicerise,
-TAVANI I ZI AMG DISEGNO
-ATTENTION ASSIST
-KLIMA ME 4 ZONA DIGITALE( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -BLIND ASSIST
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE ME LUPA ORIGJINALE BI-XENON& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-2 Çelësa Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-FERROTA TAMBURE QERAMIKE
-Disqe alumini 17 inches Mercedes benz sportpacket avantgarde
- 4 Goma te reja të sapovendosura (100%) -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-DOGANE E PAGUATLR
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Cmimi i diskutueshem 00355692029005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim