Benz E-class 220cdi Super full

7 000 EUR

Shitet nga: tiku 08 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 220
Makina esht e sapo ardhur nga belgjika , dhe e sapo targuar , Viti 2005 shume vecant full option nga fabrika ,
Ndezje START-STOP, SENDILJE ME NXEMJE , PASYRA ME PALOSJE , TAVANI PANORMA ,SENDLIJE ME LEVIZJE + NGROHJE PARA DHE MBRAPA ,MAKINA ESHT SPORT ME JASTEK AJRI ULET DHE NGRIHET SIPAS TERRENIT.
CMIMI 7-MIJE EURO I DISKUTUESHEM.
Leaflet
Në fillim