Mercedes E220 dizel -01

3 700 EUR

Shitet nga: Vladimir dajlani 22 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Benz e class 220 cdi i vitit 2001 kambio automatike dhe me liber sherbimi 200.000 km me hapese qeramike tavan fryrje serdiljesh dritat kseno
Vladimir dajlani
+5599162055
Leaflet
Në fillim