Mercedez-Benz EVO

8 500 EUR

Shitet nga: Ditmir 03 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 220
Makina esht e ardhur nga franca ne gjendje shum te mir si mekanike edhe ne gjenerike me dogan te paguar, pa asnje gervishtje si jasht dhe brenda mund te vini pr cdo dhoj prove .motor evo...faliminderit Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim