Mercedes E220 CDI

4 100 EUR

Shitet nga: Armando Marku 30 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, me gjitha sherbimet e kryera ne kohe dhe me nje vite dokumenta!
Armando Marku
0694265387
Leaflet
Në fillim