Mercedes benz

0 LEK

Shitet nga: Mercedes benz 05 Qer 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Mercedes benz E klasse 212 viti 2012 motorr 220 blue eficense e sa po ardhur me dogan te paguar gati per targa tapiceri lekure e zez xseni bi kseno me lupa ndezje dhe fikje ne trafik automatike kamio 7g teper ekonomike me te gjitha sherbimet e bera voj e filtra dhe ferrota goma 225.45.18 te reja mund ta kontrolloni ku te deshironi mundesi nderimi
Mercedes benz
0696266693
Leaflet
Në fillim