Mercedes E220 cdi

3 100 EUR

Shitet nga: Klodi 06 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Mat
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Makina esht ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike ,te gjitha sherbimet te bera bera ne kohe. Pilot automatik, komanda ne timon,cdo gje funksionale Konsum shum te ulet karburanti. Makina shitet per arsye emigrimi cel 0683595375
Klodi
Leaflet
Në fillim