Mercedes

3 500 EUR

Shitet nga: Benz 13 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet mercedes benc 220 cdi elegance timon anglez per arsye emigrimi. Sherbimet e bera vaj kambio dhe motori e te gjitha filtrat e ndruara letrat jan deri ne janar 2020 makina esht full sic e shikoni ju çmimi 3500 euro pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim