Mercedes benc 220 cdi

3 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 12 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shes mercedes benc 220 cdi 2003 per asrye emigrimi makina posedon komplet lekur e zeze brenda sherbimet e sapo bera vaj kambio dhe filter vaj hidraulik dhe filter vaj motori dhe filter +filter ajri dhe filter nafte gomat jan 80% te reja makina ashte timon anglez çmimi 3500 euro pak i diskutushem
Mercedes
0693804218
Leaflet
Në fillim