MERCEDES-BENZ E CLASE 220 cdi

Shitet nga: Emiljano Dje 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007 , FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE (shum e paster) SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA (origjinale fabrike) SENSOR SHIU, SESNSOTR DRITE, FENERET XENO BI NXENON + ME LARJE .FENER INTELIGJENT (me levizje sipas timonit) SENDILJE ELEKTRIJE + NGROHJE LIBER SHERBIMI BAGAZHIERE ME 6 CD STOPA ME LED PASQYRA ELEKTRIKE + NGROHJE + ANTIVERBUSE. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA MOTORIKE DHE XHENERIKE. SHUM E PASTER SALLONI DHE JASHT, sic duket ne foto (nese celulari eshte i fikur kontaktoni ne whatsap ) 0696865341
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim