Urgjent

2 300 EUR

Shitet nga: Gezim 11 Maj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 220
Makina eshte ne gjendje te mire fizike dhe motorrike
E gatshme per cdo LLoj prove
E she's per arsye migrimi
Cmimi Pak I diskutueshem
Leaflet
Në fillim