❌U SHIT❌

6 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 22 Shk 09:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 2 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 600 EUR
U SHIT 7 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220

Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!213.000KM Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)bagazhier me 6CD player larese feneresh Sendile me ngrohje dhe levizje elektrike sensore parkimi origjinal Para - Mbrapa Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa(funksionale)ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 7 900 EUR
U SHIT 3 800 EUR
U SHIT 1 900 EUR
U SHIT 4 200 EUR
Në fillim