U SHIT

5 900 EUR

6 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Maj 15:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 7 300 EUR
Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel 08 Sapoardhur! 3 000 EUR
U SHIT 5 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 220
Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!192Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Navigator i madh dhe bagazhier me 6CD player drita bi xenon me vetepozicionim sipas terrenit larese feneresh Sendile me ngrohje dhe levizje elektrike sensore parkimi origjinal Para - Mbrapa Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa(funksionale)ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 7 400 EUR
U SHIT 12 EUR
U SHIT 4 950 EUR
U SHIT 12 000 EUR
Në fillim