U SHIT

7 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 05 Sht 13:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 7 900 EUR
❌E SHITUR❌ 2 400 EUR
U SHIT 3 200 EUR
U SHIT 4 350 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet Mercedes Benz E220CDI Elegancei sapo ardhur me dogane te paguar!212Mije KM origjinale me te drejte kontrolli!Makina disponon Kambio automatike dhe tip-tronic pilot automatik (Cruise control)ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt origjinal me alarm 4goma te reja disqe alumini origjinale etj MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO BEU Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 200 EUR
U SHIT! 5 200 EUR
U SHIT 2 850 EUR
U SHIT! 2 700 EUR
Në fillim