U SHIT

5 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Pri 15:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 500 EUR
U SHIT! 5 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet Mercrdes benz E220CDI Motorr i zi (tip i ri) Elegance letra te sapo paguara per 1Vit!Makina disponon kambio Automatike dhe tip-tronic sendile me ngrohje dhe levizje elektrike pilot automatik (cruise control) ESP (sistrm antirreshkitjes)ABS antifurt origjinal me alarm 4 goma te reja te sapo vendosura larje feneresh sensore shiu sensore drite ganxhe terheqje origjinale si dhe dalje korenti 12V e cmontueshme lehtesisht vaj filtra motorri dhe kambios te sapo nderruara etj Makina eshte ne super gjendje gati per cdo kontroll KM origjinale! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT! 4 700 EUR
U SHIT 2 600 EUR
❌ E SHITUR❌ 3 800 EUR
Në fillim