U SHIT!

3 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 08 Nën 19:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 800 EUR
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT 2 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet Mercedes E220CDI i sapo ardhur nga belgjika Me 282 Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic Baxha Xhami (funksionale)Kondicioner Esp (Sistem antirreshkitjes) ABS Antifurt origjinal me alarm disqe Alumini drita xenon etj makina eshte ne gjendje perfekte!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 200 EUR
U SHIT! 6 200 EUR
❌E SHITUR❌ 9 900 EUR
U SHIT 1 EUR
Në fillim