U SHIT!

3 650 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 19 Jan 12:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 900 EUR
U SHIT 6 200 EUR
❌E SHITUR❌ 4 400 EUR
U SHIT 4 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet Mercedes E220CDI ELEGANCE e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar dhe e sapotarguar me letra per 1 vit 283mije km origjinale me liber sherbimi gjerman! Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic Pilot Automatik (cruise control)Baxha Xhami (funksionale perfekt)kondicioner (funksional) ESP sistem antirreshkitjes ABS antifurt origjinal me alarm 4xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje sensore shiu dritash etj viti dhjetore 2000 makina eshte perfekte edhe vaj filtra te sapo nderruara!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT MUNDESI KREDITIMI DHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 800 EUR
U SHIT 4 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
❌E SHITUR❌ 5 600 EUR
Në fillim