U SHIT!

5 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 09 Tet 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
U SHIT 3 000 EUR
U SHIT 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 220
Super Okazion! Mercedes Benz E220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!209 mije KM origjinale me te drejte kontrolli! Makina Disponon Kambio Automatike dhe tip-tronic Navigator i madh dhe bagazhier me 6 CD player MP3 dhe 1 DVD pasqyra me palosje Pilot Automatik (Cruise-Control) ESP (Sistem Antirreshkitjes) 12 Airbag Antifurt origjinal me alarm Drita Bi-Xenon me vete pozicionim sipas terrenit Clima digitale Bi zona dhe per pasegjeret mbrapa Disqe alumini origjinale te Avantgardit etjMUND TE NA VIZITONI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 7 900 EUR
U SHIT 10 000 EUR
Në fillim