Okazion

6 000 EUR

Shitet nga: Skerdi 09 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 220
Makina eshte super gjendje sendile me ngrohje, sensore para dhe mbrapa,goma te reja makina eshte per cdo prove Mundesi ndrimi vetem me B klas
Leaflet
Në fillim