Okazion!E220CDI 2015 Sapo ardhur!

17 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK Sot 17:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 800 EUR
U SHIT 2 900 EUR
U SHIT 4 100 EUR
U SHIT 4 950 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet Mercedes Benz E220CDI Blueefficiency i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2015!163Mije KM origjinale me te drejte kontrolli tek Mercedesi!Makina disponon Sistemin Start-Stop Fiket ne semafor dhe ndizet kur niset Interior Led design me 3 ngjyra me sipas preferences Sensore per paralajmerim kur afrohesh me automjetet e tjera Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Tapiceri lekure ngjyre kafe shum e paster Drita Inteligent Led Bi Xenon me vete pozicionim sipas terrenit Sensore parkimi 360 grade Para-Mbrapa Xhama te zi Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator Shpejtesie Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator i madh me GPS clima digitale bi zona disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 500 EUR
U SHIT 6 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 4 250 EUR
Në fillim