❌E SHITUR❌

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 02 Tet 21:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌U SHIT❌ 0 EUR
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
U SHIT 2 800 EUR
U SHIT 5 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet Mercedes Benz E220CDI ELEGANCE me letra te paguara!Viti 2004!Makina disponon Kambio Manuale 6+1 Marshe Tapiceri lekure Ngjyre bezhe shum e paster Sensore parkimi Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie Kasetofin me Cd player MP3 dhe bagazhier me 6 CD disqe alumini origjinal me 4 goma te reja Goodyear ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Super Ford Focus 1.6 Diesel 2010 “Full” 4 800 EUR
U SHIT 5 700 EUR
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 4 100 EUR
Në fillim