❌E SHITUR❌

5 499 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 24 Gush 11:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌U SHIT❌ 3 800 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 4 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
E 220
✅:OKAZION! Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI VITI 2008 “ELEGANC”
✅:CMIMI:5800 EURO I DISKUTUSHEM
✅:KM 210.000 ORIGINALE
✅:ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR
✅:GOMA 90%
✅:DISQJE ALUMINI ORIGINAL
✅:PA GERVISHJE NE PAMJE VIZIUALE
✅:KAMBIO:AUTOMAT TIP TRONIC
✅:DIESEL 220 CDI NAFT
✅:DRITA AUTO.
✅:TAPICERI COP SUPER E PASTER
✅:SENDILE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
✅:NAVIGATOR CD PLAYER ME KOMAND TIMON
✅:SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA
✅:ABS ESP 10AIRBAG
✅:PASQYRA ME PALOSJE DHE ANTIVERBUESE
✅:MBYLLJE QENDRORE 2 CELSA ORIGINAL
✅:XHAMA TE ZI
✅:E SHUM OPSIONA TJ.
✅:KONDICIONER E CILA PUNON PERFEKT
✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON INSTAGRAM AUTO ARSENI.

KLIKO

AUTO ARSENI
  Online
0672041404
Leaflet
OKAZION!!MERCEDES-BENZ E 240 BENZIN+GAZ VITI 04 4 999 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
VW GOLF 6 1.6 TDI VITI 2012 KM188000” OKAZION!!! 5 500 EUR
AUDI A6 3.0 TDI ALLROAD AUTOMAT”KM176.000 ORIGINAL 9 300 EUR
Në fillim