❌E SHITUR❌

11 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 08 Korr 22:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde “Full”06 4 500 EUR
U SHIT 7 200 EUR
 Makina me qera ne Kavaje 0 EUR
U SHIT 3 100 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220

Shitet Mercedes Benz E220CDI Blueefficiency i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010!234Mije KM origjinale me te drejte kontrolli tek Mercedesi!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Tapiceri Gjysem lekure gjysem Alcantara shum e paster Drita Bi Xenon me vete pozicionim sipas terrenit Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Xhama te zi Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator Shpejtesie Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator i madh me GPS clima digitale bi zona disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08 5 600 EUR
U SHIT 3 600 EUR
Okazion!BMW 525D Diesel Automat Full 10 7 800 EUR
Okazion!Ford Focus 1.8 Diesel 03 1 900 EUR
Në fillim