❌E SHITUR❌

4 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Korr 12:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 8 700 EUR
U SHIT! 3 200 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 220
Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!247Mije KM Origjinale!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Baxha xhami Pilot Automatik (Cruise Control)Drita bi xenon me vetepozicionim sipas terrenit larese feneresh Tapiceri lekure shum e paster sensore parkimi origjinal Para - Mbrapa Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa(funksionale)ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌ E SHITUR❌ 3 800 EUR
U SHIT! 3 400 EUR
U SHIT 2 800 EUR
Okazion!E220CDI 2015 Sapo ardhur! 17 600 EUR
Në fillim