Okazion W212 E class

0 EUR

Shitet nga: Berti 28 Tet 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe estetike me te tera shebimet e bera dhe taksat per nje vit , full options Bluefi 2.2 konsume minimale . Mundesi ndrimi
Leaflet
Në fillim