Okazion Mercedes benz E 220 cdi

4 600 EUR

Shitet nga: Auto kocani 03 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
E 220
Fier
MERCEDES-BENZ,220 CDI,E KLASS 211..MANUAL.NAFT.ELEGANC..FULL.2ÇELSA.NE GJENDJE TE PERKRYER.SHERBIMET TE BËRA NE SERVIS MERCEDES-BENZ NE ITALI.SHIKOJENI DHE DO BESONI..GOMAT 90%.NAVI.CD.KLIMA.ZERO PROBLEM.RRALL HER SI KY BENZ KA HYR NE FIER..ÇMIMI I ARSYESHEM ,IDISKUTUAR. 5000 EURO..SHIKOJENI NE FIER..AUTO KAÇANI..NJE EMER NJE GARANCI..25 VJET EXPERIENC NE KETE FUSH.
Auto kocani
0692614338
Leaflet
Në fillim