AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

7 290 EUR

8 300 EUR

Shitet nga: Benz Sot 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
SHITET E KLAS 220 CDI EVO W211 GJENDJE PERFEKTE
✅ KM ORIGJINALE TE PROVUAR TEK BENZI NE TR KONTROLL XHENERIKE DHE ELEKTRIKE
✅230.000 KILOMETRA CERTEFIKUARA ✅NAVIGATOR I MADH AUX DVD CD MP3 ✅FRIGORIFER TEK MBAJTSE DORES
✅SENSORE PARKIMI
✅CLIMATRONIC E NDARE NE 2 ZONA DIXHITALE TE PERSONALIZUARA
✅XENON BI XENON FENER INTELIGJENT
✅PASQYRA ME PALOSJE
✅SENDILJE ME NGROHJE
✅TAPICERI NGJYRE E ZEZE LEKURE RROBE MBAJTUR SHUME MIRE DHE SHUME E PASTER
✅TIMON ELEKTRIK ME ULJE SIPAS DESHIRES
✅TEMPOMAT SHPEJTESIE
✅ABS ✅ESP ✅12 AIRBAG ✅MBYLLJE QENDRORE ✅KOMANDA NE TIMON FUNKSIONALE ✅DISQE EVO 17 ME GOMA NE GJENDJE POTHUAJSE TE REJA SISTEM FRENIMI AMG TAMBURE ME AJRIM PLUS CILINDRA DOPJO ✅MAKINA ESHTE E VECANTE NE LLOJIN E SAJ ✅MAKINA ESHTE ME DOGAN TE PAGUAR ✅MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
CMIMi: 7500€

✅ w audi mercedes bmw ka ford opel renault jeep peugeot sportage gjip kia honda citroen 2 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda iv volvo pjese jeep A4 saab lancia chevrolet daewoo gjyp chrysler corsa dodge 80 90 alfa golf passat i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 pastsat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford bosh pumpe sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw pjese 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo opel gsi opel sfi honda ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170
Leaflet
Në fillim