Mercedes E220 cdi 2004

Shitet nga: mercedes Dje 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Universal
Modeli
E 220
E 220 CDI EURO 4 MOTORR EVO ESHTE NE GJENDJE PERFEKT MOTORRIKE DHE XHENERIKE NUK KA TE GERVISHURA LETRAT TE PAGUARA DERI NE MAJ 2020
SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI.!!!
Leaflet
Në fillim