Mercedes Benz w211cmimi i diskutushem nese e shiko

5 300 EUR

Shitet nga: Klajdi Meta 15 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Bulqizë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
📂 Shitet : Mercedes Benz w211 Avangard
📂 Viti i prodhimit : 2002-2003
📂 Forca motorrike : 220CDI
📂 Karburanti : Nafte
📂 Kambio : Manual 6+R
📂 Kilometra :225000
📂 Cmimi : 5300€ (ndiskutushem+nderrim)
📂 Numri celularit: 0683155106
📂 Vendodhja : Bulqize
📂 Opsionet shtese :Shitet per arsye se me duhet makin tjeter me 4 gomat aktive makina eshte shume e mbajtur makina ka navigator,bagazhier,sensor shiu,ksenon dhe led origjinale,perde origjinale,tapiceri lekure avangard,makina eshte avangard.
Bej edhe nderrim me makin me 4 gomat aktive.
Klajdi Meta
Në fillim