Mercedes benz

2 700 EUR

Shitet nga: Fjori 05 Gush 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Makina eshte ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike ... Makina eshte viti 2001 , kamio automat , motor 220 cdi, sallon meshin , makina eshte e gacme per cdo lloi prove ... Te interesuarit te kontaktoin ne nr e tel 0695755237 ose whatss app ...
Leaflet
Në fillim