E CLAS AVANGARD (211)

Shitet nga: Tani Dje 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 690 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
E Klas AVANGARD 220 viti 2005 motorr i zi tapiceri meshin me klime 4 zonale dhe opsionet full dritat led dhe frexhot led.
Dokumentat deri ne shkurt 2020
Gjendja super motorrike xhenerike
Vaj filtra sapo nderruar goma te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim