❌E SHITUR❌

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Blihet nga: AUTO ARSENI 20 Gush 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌E SHITUR❌ 3 500 EUR
❌U SHIT❌ 2 900 EUR
Mercedes-Benz C class 220 CDI LOOK AMG FABRIKE 12 500 EUR
PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN “AUTOMAT” viti 2007 2 300 EUR
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
✅:MERCEDES-BENZ 220 CDI “AVANGARDE”FULL OPSION”VITI 2015
✅:CMIMI:
✅:VITI: FUNDI 2015
✅:KM:173.000 KM ORIGINALE
✅: E SAPO E ARDHUR NGA 🇩🇪 E TARGUAR PER HER TE PAR NE SHQIPERI PRRILL 2020.
✅:MAKINA DISPONON:Super e paster pa asnje gervishje ne pamje viziuale,goma 100% te sapo te vendosura,me disqje alumini 18,Drita full led xsenon-bixsenon,larje feneresh,sensor parkimi para dhe mbrapa,xhama te zi,tapiceri lekur ngjyr te zi pa gervishje shum e mirbajtur,sendile me ngrohje,Navigator te madh 6 cd me komand ne timon kompjuter bord,Eco start stop trafik,”Marshe ne timon F1”,airbag,esp,abs,pasqyra me palosje dhe antiverbuese,sensor shiu,mbyllje qendrore,e shum opsiona tj.+MUNDSI NDRRIMI
✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI.
✅:CEL0672041404

Kliko

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
❌U SHIT❌ 13 500 EUR
OKAZION!!MERCEDES-BENZ E 240 BENZIN+GAZ VITI 04 4 999 EUR
PEUGEOT 308 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2009 3 700 EUR
❌E SHITUR❌ 0 LEK
Në fillim