OKAZION SHITET MERCEDES - BENZ E-CLASS 200

2 500 EUR

Shitet nga: Blerim Lami 19 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 200
Marka 👉 Mercedes Benz
Modeli 👉 e Class
Viti i Prodhimit 👉 fundi 2002
Km 👉290.000
Kambio👉 automatike
Baxho 👉 funksionale
* Tapiceri lekure te dyert
* Sedilie lekure
* Sedilie me buton elektrik
* Xhama elektik
* Pasqyra elektrike edhe me mbyllje
* Klima te rregullt
* Vaj filtra te ndrruar ne kohe dhe te bera kohet e fundit
* Goma te reja
Makina eshte gati per cdo lloj prove ska asnje sherbim per te bere , vizualishte shum e paster edhe nga jashte.

Letrat jane deri ne fillim Shkurti 2021.
Cmimi eshte 2500 euro dhe eshte i panegociushem.
Blerim Lami
0692833933


WhatsApp:
0692833933
Leaflet
Në fillim