Ocaziooon Mercedes E 200 (1.8)benzin Gaz 2005

Shitet nga: Lulezim Sot 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 200
Beni blerje te zgjuar komoditetin e mercedesit E clas me harxhimin ninimal te impiantit STAG GO FAST me i miri per motorrin compresor 1.8L
i pajisur me nje Navi android 8.0 me haqrtat e gjith botes kamera parkimi sensor paraq dhe mbrapa etje
shum ekonomik e shum komod per uhetim
Mos hezitoni ,,,,,,,,,
Cmimi fix nuk negociohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim