Mercedes Benz E class

3 800 EUR

Shitet nga: And 10 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 200
Benz e200 nafte cdi ne gjendje te mire si jashte dhe brenda e perdorur vetem nga 1 person eshte mare me 80 mij kilometra aktualisht 210 mij kilometra . Sallon lekure
Leaflet
Në fillim