E class

7 200 EUR

Shitet nga: Tomi 20 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 200
Shitet E class viti 2005
Benzin-gaz 1.8 kompresor
Makina eshte ne gjendje perfekte mororike Dhe xhenerike
Xhamat e zi me certifikat
Gomat te sapo vevendosura
Per me shum informcion...
Leaflet
Në fillim