Ocazion Mercedes E 200 W212 2010

Shitet nga: Lulezim Sot 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 200
🚗Mercedes-Benz E200 cdi BlueEfficiency
🗓Viti : 2010
📶Kilometra : 218.000 Km
⛽Karburati : Diesel .Euro5
Konsumi i Karburantit :5.5L/100km (i kombinuar)
:6.8L/100km (urban)
:4.6L/100km (extra-urban)
🕹Transmisioni : Automat
🛂Targa : Shqiptare "taksa te pagura deri me 20.9.2020
☎️Telefon : 0698362778
🏠Vendodhja : Shkoder
📃Pershkrime shtes : Makina eshte shume ekonomike , ne gjendje perfekte estetike dhe matorrike , e gatshme per çdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim