Shitet Mercedes Benz E-class 200 blueficient

15 000 EUR

Shitet nga: Ramadan Kosumi 05 Pri 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
E 200
Shitet mercedesi i lart permendur E 200 blueficient viti 2010 me 70.000 mije kilometra regjistrim deri me 02.02.2018 vetura gjendet ne kosov, kontakti dhe ne viber +37744117811
Ramadan Kosumi
+37744117811
Leaflet
Në fillim