U SHIT

6 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Dhj 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 400 EUR
U SHIT 4 950 EUR
U SHIT 2 200 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
Shitet Mercedes Benz E200 KOMPRESSOR Benzine Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Timon druri origjinal timon me levizje elektrike Navigator drita bi xenon me vetepozicionim sipas terrenit larese feneresh Sendile me memorje Ngrohje-Ftohje dhe levizje elektrike sensore parkimi origjinal Para - Mbrapa Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa(funksionale)ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 4 700 EUR
Në fillim