U SHIT!

3 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Nën 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 200 EUR
U SHIT 4 500 EUR
❌E SHITUR❌ 1 900 EUR
U SHIT 2 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
Shitet Mercedes E200CDI Avantgarde I sapoardhur nga belgjika me 187 mije KM origjinale Me liber sherbimi dhe kontroll i fundit teknik ne belgjike i cili garanton KIlometrat e makines! Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot automatik (Cruise Control) Drita Xenon origjinale fabrike ESP sistem antirreshkitjes ABS 12 airbag Disqe alumini origjinale telefon i instaluar nga fabrika etj..Makine per merakli!!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 950 EUR
U SHIT 7 900 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
Okazion!Citroën C1 Automatike 129.000Km 09 3 900 EUR
Në fillim