❌E SHITUR❌

1 EUR

5 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 14 Qer 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌E SHITUR❌ 2 300 EUR
❌U SHIT❌ 3 400 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
PEUGEOT 308 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2009 3 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
✅:Mercedes-benz E class 200 kompressor “AUTOMAT” AVANGARDE”
✅ CMIMI: I DISKUTUSHEM
✅:KAMBIO:AUTOMAT TIP TRONIC
✅:VITI: 2005
✅:KM:200.000.originale me liber servisi
✅:E Sapo ardhur nga🇩🇪 Me dogan te paguar gati per targa.
✅:MAKINA DISPONON:Disqje alumini 17 me goma 100% Te sapo vendura Super e paster ne pamje viziuale sensor parkimi original para mbrapa,xhama te zi,drita xsenon bixsenon me ulje ngritje,larje feneresh,baxho xhami e cila puno perfekt,tapiceri lekur ngjyr te zi super e paster me komand levizje,sendile me ngrohje,clima dixhitale,navigator dvd cd player me komand ne timon,limitator shpejtesie,esp,abs,10airbag,mbyllje qendrore,2 celsa original,pasqyra me palosje dhe antiverbuese,sensor shiu,etj.
✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI.
✅:CEL0672041404

KLIKONI

AUTO ARSENI
  Online
0672041404
Leaflet
❌E SHITUR❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 5 499 EUR
❌U SHIT❌ 4 300 EUR
OKAZION!!MERCEDES-BENZ E 240 BENZIN+GAZ VITI 04 4 999 EUR
Në fillim