Cls 6.3 amg

24 500 EUR

Shitet nga: Xhoan 10 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Makina esht full dhe ne gjendje perfekte
Leaflet
Në fillim