Shitet Mercedes Benz Cls 63 Amg

36 000 EUR

Shitet nga: Juxhin 29 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Shitet Benz CLS 63 AMG . Viti prodhimit 2012, 102000 mi kilometra , Full opsion , kamera , ngrohje ftohje sedilesh , baxha elektrike .. Makina esh shume e paster sherbimet te sapo kryera dhe gomat te sapo ndrruara.Cmimi i diskutushem.
Leaflet
Në fillim