Mercedes Benz CLS 63 AMG 4matic S

58 000 EUR

Shitet nga: Mercedes 18 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Shitet Mercedes Benz CLS ///AMG 63 4Matic S e vitit 2014 me 60.000 km. Makina disponon te gjitha extrat e mundshme si marsha ne timon F1, baxha xhami , ngrohje ftohje fryrje sediljesh, sensore shiu dritash parkimi etj. Marmitat e vendosura BRABUS + downpipes 3000€ dhe i eshte bere modifikim ne zvicer per te pasur 700+ HP. Disqet AMG TE 2017 me goma PIRELLI PZERO te reja. Cmimi eshte i diskutueshem dhe makina nuk nderrohet.
Mercedes
0675309133
Leaflet
Në fillim