Cls 6,3 amg

14 000 EUR

18 000 EUR

Shitet nga: Titi 12 Gush 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Makina esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi 160 000 km te vetat mund ta kontrolloni ku te doni shitet ose nderrohet makina esht shum e paster si nga brenda dhe jashte
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione