Ndrrihet Mercedes Benz CLS Look AMG 55

13 000 EUR

Shitet nga: Redi 18 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
CLS 500
Mercedesi eshte ne gjendje shum te mire,si nga ana teknike dhe virzuale. Eshte plotsisht look amg 55 v8 biturbo.Me impjant gazi shum ekonomike.
Leaflet
Në fillim