Cls

28 000 EUR

Shitet nga: Albano Malaj 29 Maj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Delvinë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
CLS 500
Shitet Mercedes-Benz CLS 550. AMG-Line nga fabrika - Viti: 2013 - Km. 120000 - Full Edition - Full LED Mercedes Intelligent Light System, - Harman Kardon Audio System - Clima Tronic, Bi-zonale - Kambio Automatike 7G Tronic - Marshat Ne Timon - Start Stop - Sensor Parkimi + Kamer - Sensor Drite dhe Shiu - Blind Spot Assist, - Lane Assist, - Pasqyrat me Palosje - Disqet 19 AMG Origjinal - Park Assist (parkohet vet) - Sedilje me ngrohje / Ftohje para mbrapa / Fryrje - Goma te reja - Makina esht ne super gjendje Cmimi i diskutueshem
Albano Malaj
0698138145
Leaflet
Në fillim