Cls 350

32 000 EUR

Shitet nga: Dori 03 Pri 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 350
CLS 350 cdi
Klm..86000 t certifikuara t mercedes benz
Kamera
Viti-2012
Dvd,navi
Serdile me ftohje ngrohje para dhe mbrapa
Goma 100% te reja
Tgjitha sherbimet e bera tek mercedes benz
Look AMG
4 matic
Cmimi 32000 euro.(m. Nderrimi)
Tel 0693932222
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione